Domofony


Podstawową potrzebą człowieka jest poczucie bezpieczeństwa. Powinno to dotyczyć zwłaszcza domostwa i jego najbliższego otoczenia. W dzisiejszych czasach wiąże się to z kontrolą przepływu osób.
Domofon jest autonomicznym systemem komunikacji głosowej do użytku w obrębie budynku lub zbioru małych budynków.
Niektóre tego typu systemy łączą kontrolę urządzeń takich jak sygnalizatory i czujniki zamknięcia drzwi.
Zamknięcie drzwi lub furtek jest realizowane najczęściej za pomocą zaczepu elektromagnetycznego.

Wideodomofony

System wideodomofonowy wypada znacznie korzystniej w kwestiach bezpieczeństwa i wygody użytkowania niż domofon. Wideodomofon to w obecnych czasach nie tylko urządzenie pozwalające widzieć z kim rozmawiamy, producenci wyposażają monitory w dodatkowe funkcje np. pamięć obrazów.
Monitory posiadają także wejścia do podłączenia kamer przemysłowych, które dodatkowo mogą przekazywać obraz z podjazdu przed domem lub ogląd ogrodu.

Co oferujemy?

Wykonujemy kompletne instalacje domofonowe i wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, firm, instytucji - w pojedynczych budynkach, blokach i osiedlach.
Wykonujemy instalacje od podstaw, na istniejącym okablowaniu oraz zajmujemy się modernizacją lub wymianą istniejących systemów. Doradzając Państwu nasze systemy staramy się zawsze uniknąć ewentualnych późniejszych problemów z ich eksploatacją.


Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza