Definicja monitoringu

Telewizja przemysłowa (monitoring) - system telewizji przemysłowej nazywany także monitoringiem CCTV służy głównie do rejestracji zdarzeń w danym obiekcie. Taki system składa się w podstawowej wersji z kamer, cyfrowego rejestratora i monitora (telewizora).

Obecne rozwiązania pozwalają na podgląd z dowolnego komputera przez Internet tego, co dzieje się przed naszym domem, w firmie, na parkingu, czy w okolicach większego skupiska ludzi (osiedle bloków, osiedle domków jednorodzinnych). Większość rejestratorów obsługuje podgląd przez telefony komórkowe.

Dobrze dobrany jakościowo sprzęt i poprawnie wykonany montaż eliminują takie sytuacje jak słaby obraz z kamery, źle ustawiona kamera i pozwalają w pełni wykorzystać system monitoringu.

Co możemy Ci zaproponować?

Każda instalacja wykonywana przez naszą firmę poprzedzana jest szczegółowymi konsultacjami z Państwem, analizą obiektu oraz wymagań, jakie ma spełniać.

Montujemy kamery zarówno wewnątrz pomieszczeń (pokoje, korytarze, wejścia) jak też i na zewnątrz (skierowane na jeden punkt, wzdłuż elewacji budynku) stałe i na głowicach obrotowych, czarno-białe i kolorowe, ze stałymi obiektywami i z zoomem.

W naszej ofercie asortymentu CCTV oferujemy sprzęt czołowych firm z branży: Bosch, Aper, Ganz, D-MAX, Samsung-Techwin, Panasonic.


Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza