Kilka słów o nas

Firma MarTronix świadczy swoje usługi od 2009 roku na terenie całego kraju. 

Nasze działania charakteryzują się kompleksowością, dlatego dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres usług począwszy od projektu poprzez jego realizację a skończywszy na wykonaniu niezbędnych pomiarów. Specjalizujemy się w tworzeniu jak najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Swoją działalność opieramy na doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Dążenie do realizacji tak ambitnego wyzwania zmusza nas do kompleksowej obsługi, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę usług.

Co oferujemy?

Nasza oferta jest kompleksowa, przez co staramy się realizować obiekty od początku do końca we własnym zakresie. Oferujemy dodatkowe usługi consultingowe, z uwagi na posiadane doświadczenie w integracji urządzeń pochodzących od różnych producentów i komunikujących się w różnych protokołach. Zawsze stawiamy na wysoką jakość realizacji powierzonych nam zadań. Naszym celem jest bezpieczeństwo systemów, które tworzymy, co owocuje niezawodnością oraz zadowoleniem klientów. Szkolimy osoby z obsługi ośrodków, hoteli i obejmujemy w fachowy serwis.

W każdej chwili mogą Państwo liczyć na ekipę dobrze wykwalifikowanych specjalistów, instalatorów. Wdrażamy produkty renomowanych firm do naszych usług, tak, aby klienci otrzymali to, co najlepsze, oraz aby pokazać jak bardzo cenimy precyzję i dokładność wyróżniającą te rozwiązania. Gwarantujemy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i stałą opiekę techniczną w oparciu o umowy konserwacyjne.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza