Nasza główna działalność

Główna działalność naszej firmy realizowana jest kilkutorowo i dotyczy elektroinstalacji i serwisu elektroniki. Nasze działania charakteryzują się kompleksowością dlatego dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres usług począwszy od projektu poprzez jego realizację a skończywszy na wykonaniu niezbędnych pomiarów.

Posiadane zasoby oraz doświadczenie umożliwiają nam adresowanie ofert do odbiorcy indywidualnego, jak też do odbiorcy Instytucjonalnego. Realizujemy to co zostało nam powierzone.

Dlaczego my?

Korzystając z profesjonalnego oprzyrządowania, oraz urządzeń pomiarowych serwisujemy i naprawiamy wiele urządzeń elektronicznych, w tym RTV jak i AGD, gdzie już w większości występuje pełne elektroniczne sterowanie urządzeń. Sprzęt jest naprawiany szybko i solidnie z gwarancją, w razie kolejnej usterki. Placówka, która decyduje się na współpracę z firmą MarTronix, ma zagwarantowany serwis na każdy sprzęt RTV i AGD.  Nasza firma przy dokonywaniu wyborów kieruje się wyłącznie bezpieczeństwem - bo to ma tak naprawdę największe znaczenie. Wieloletnie doświadczenie, wraz z nieustannym rozwojem narzędzi i wiedzy, niezbędnej do świadczenia doskonałej jakości usług naprawy sprzętu, gwarantuje rzetelne wykonanie zlecenia. Dojazd i wycena sprzętu jest usługą bezpłatną. Usterki usuwamy tylko i wyłącznie przy użyciu oryginalnych podzespołów producentów, po to, aby zminimalizować ryzyko reklamacji.

Do Państwa dyspozycji pozostają wykwalifikowani pracownicy firmy, których głównym celem jest świadczenie Państwu profesjonalnych usług.


Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza