Wpływ sieci komputerowej

Nowoczesna i bezpieczna infrastruktura informatyczna, zbudowana w oparciu o niezawodne systemy sieciowe, stanowi obecnie podstawę efektywnego funkcjonowania większości przedsiębiorstw, gdyż pozwala zwiększyć skuteczność działania firmy w warunkach konkurencyjnej gospodarki rynkowej.

Żyjemy w czasach w których ponad 90% dokumentów powstaje w wersji elektronicznej, gdzie większość z nich nigdy nie zostaje wydrukowana. Wpływa to znacząco na sposób komunikacji w życiu codziennym czy w pracy. Naszym zadaniem jest dbanie o dobry stan techniczny w środowisku sieciowym, gdzie upoważnieni użytkownicy mogą uzyskiwać zdalny dostęp do danych i informacji przechowywanych na innych komputerach w sieci, jak również sami mogą udostępniać posiadane zasoby.

Sieci informatyczne/teletechniczne

Zbiór komputerów i innych urządzeń połączonych ze sobą kanałami komunikacyjnymi. Zaletą sieci informatycznych jest szybka i łatwa wymiana informacji między pracownikami, a także wspólne wykorzystanie urządzeń biurowych takich jak drukarka. Ponadto umożliwia każdemu pracownikowi dostęp do poczty elektronicznej, która jest niezwykle ważna w kontaktach z klientami. Zajmujemy się również bezprzewodową transmisją danych. Największe cechy lokalnych sieci bezprzewodowych, które tworzymy to m.in. obniżenie kosztu sieci o koszt okablowania strukturalnego, możliwość tworzenia sieci ad hoc, możliwość rozbudowy pracy wielu systemów (teleinformatycznych, monitoringu wizyjnego, systemów zabezpieczeń, systemów przeciwpożarowych oraz innych, w tym zdalnego sterowania i automatyki). Zapewniamy fachową obsługę ze strony naszych instalatorów przy zastosowaniu specjalistycznych urządzeń do wykonywania wszystkich prac związanych z siecią LAN, Wi-Fi czy światłowodową.


Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza