Nasza oferta

Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie, modernizacji oraz konserwacji zbiorczych instalacji telewizyjnych na terenie całej Polski.

Rozwój turystyki wypoczynkowej i biznesowej, potrzeby klientów hoteli i pensjonatów wymusiły zapewnienie gościom większego komfortu pobytu oraz możliwości korzystania z większej ilości atrakcji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w ramach kompleksowej dostawy systemu telewizji hotelowej, proponujemy Państwu następujące rozwiązania:

  • odbiór programów radia i telewizji za pomocą kompaktowej stacji czołowej lub multiswitchy i innych autorskich rozwiązań.
  • wprowadzenie usług interaktywnych kanały informacyjno - promocyjne hotelu czy wideo na żądanie.
  • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa gości hotelowych poprzez zaimplementowanie systemu TV dozorowej (CCTV)

Ofertę swą kierujemy do hoteli, domów wczasowych, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów dopasowując indywidualnie rozwiązania oraz pakiety programowe. Nasza oferta obejmuje nie tylko dostarczenie sprzętu, ale również szeroki wachlarz usług takich jak:

  • doradztwo i projekt systemu
  • wykonanie okablowania
  • uruchomienie całego systemu (dostawa, instalacja programowanie odbiorników)
  • szkolenia z zakresu obsługi urządzeń systemu
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Instalacja satelitarna hotelowa jest podstawowym elementem przyczyniającym się do czerpania zysków przez hotel. Telewizja hotelowa daje możliwość emisji kanałów informacyjnych, opisujących hotel, wszystkie jego usługi i atrakcje, okazjonalne wydarzenia oraz okoliczne zabytki. Tylko od inwencji właściciela obiektu zależy, w jaki sposób można wykorzystać zainteresowanie gości ofertą programów telewizyjnych TV-SAT.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafimy uzyskać sygnał telewizyjny o wysokiej jakości i wyrównanym poziomie, także w rozległych obiektach. Należy pamiętać iż nawet najlepsze odbiorniki telewizyjne nie będą wyświetlały doskonałego obrazu jeśli instalacja nie jest wykonana we właściwy sposób, dbając o szczegóły w najdrobniejszych elementach. Anteny satelitarne ustawiane tylko przy pomocy specjalistycznych przyrządów pomiarowych zapewniają ciągły i niezakłócony odbiór programów.

Rozwiązanie techniczne tego zagadnienia polega na bardzo złożonej konfiguracji urządzeń takich jak stacje czołowe, modulatory, wzmacniacze, które pozwalają nam na doprowadzenie kanałów satelitarnych, oraz naziemnych cyfrowych DVB-T do pokoi hotelowych. Sygnał jest transmitowany ze stacji poprzez sieć światłowodową i koncentryczną do abonentów. W pomieszczeniu stacji zabudowane są zazwyczaj nadajniki światłowodowe służące do rozesłania sygnału do sieci TV kablowej.

Zalety systemu

Zaletą tego systemu jest to, iż nie potrzebujemy już dekodera cyfrowego przy każdym odbiorniku końcowym, co znacznie zmniejsza nam koszty. Telewizja hotelowa umożliwia swobodny dostęp do kamer obserwacyjnych. Państwa sieć telewizyjna może dysponować specjalnym kanałem przeznaczonym do podglądu obrazu poprzez kamery obserwacyjne CCTV, umieszczone np. w recepcji lub skierowane na parking. Skorzystanie z tego rozwiązania jest zależne głównie od charakteru obiektu oraz jego potrzeb związanych z bezpieczeństwem klientów. Proszę pamiętać, że anteny satelitarne ustawiane przy pomocy specjalistycznych przyrządów pomiarowych zapewniają ciągły i niezakłócony odbiór programów.

Dzięki doświadczeniu oraz stosowaniu przez nas profesjonalnych urządzeń pomiarowych, wykonywane instalacje wykonujemy szybko, sprawnie i precyzyjnie.


Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 791 411 215 serwis

Masz poważną sprawę? Masz dla nas ofertę? Skorzystam z formularza