Usługi IT

Skuteczne i sprawdzone rozwiązania informatyczne w Twojej firmie.

Do kogo kierujemy nasze usługi? firmy, hotele, szpitale, przedsiębiorstwa

Firma MarTronix oferuje swoje usługi dla firm, hoteli, szpitali, przychodni oraz mniejszych przedsiębiorstw, które prowadząc swój biznes potrzebują ciągłego bądź doraźnego wsparcia informatycznego.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, której nie stać na awarie oraz problemy związane z działaniem sieci informatycznej, to Nasze usługi są właśnie dla Ciebie.

Wsparcie IT

Wsparcie IT

Twoja firma zostanie objęta obsługą informatyczną, jaką potrzebuje. W zależności od potrzeb oraz zawartej umowy gwarantujemy pełne wsparcie informatyczne oraz teletechniczne firmy o każdej porze dnia i nocy, lub w formie doraźnej gdy tylko zajdzie taka potrzeba ze strony klienta. Prócz infrastruktury sieciowej i serwerowej zadbamy również o Twoich pracowników, aby w pełni potrafili pojąć systemy i oprogramowanie na którym pracują, co w pełni zwiększy Ich i Twój komfort pracy.

Web Development (tworzenie stron www)

Strona, którą posiadasz skutecznie wyróżni się na tle innych i konkurencji. Tworzymy, modernizujemy oraz prowadzimy Państwa strony, sklepy internetowe oraz blogi. Wykonujemy również aplikacje desktopowe oraz skrypty napisane w JavaScripcie. Pomożemy w utrzymywaniu aktualności Państwa stron internetowych, aby odciążyć pracowników i przyspieszyć przepływ informacji.

Web Development (tworzenie stron www)
Sieci komputerowe

Sieci komputerowe

Sieć w Twojej firmie może być bezpieczna i bezawaryjna, co pozwoli na oszczędzeniu czasu i kosztów jej obsługi. W ofercie firmy MarTronix znajdują Państwo kompleksową obsługę sieci komputerowych począwszy od fachowej pomocy w projekcie oraz wyborze odpowiednich komponentów i urządzeń do jej uruchomienia, przez wykonanie prac związanych z jej budową a skończywszy na późniejszej opiece serwisowej.

Ofertowanie NFZ

Wychodząc naprzeciw klientom z dziedziny opieki zdrowotnej, pomagamy przy obsłudze portalu oraz oprogramowania dostarczonego przez NFZ, potrzebnego do zakontraktowania sanatoriów i przychodni w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nie rób tego sam, pozwól sobie pomóc już dziś.

Ofertowanie NFZ
Serwis sprzętu komputerowego

Serwis sprzętu komputerowego

W ramach usług, nie może zabraknąć bezpośredniej opieki nad sprzętem i urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staniemy na wysokości zadania, aby sprzęt w Twojej firmie oraz prywatny działał bezawaryjnie jak najdłużej, a w przypadku usterki, został naprawiony jak najszybciej.

Obniż koszty

Teraz stać Cię na profesjonalną obsługę! Nie potrzebujesz już zatrudniać informatyka na pełen etat. Obniż koszty obsługi informatycznej dzięki indywidualnym umowom dostosowanym do Twoich potrzeb. Gdy nie potrzebujesz opieki non-stop – po prostu zadzwoń (odnośnik do kontaktu)

Obniż koszty

Zaufaj Specjalistom

Zaufaj Nam tak, jak to zrobiło już wielu.
Dzięki specjalistom z różnych dziedzin postaramy się Tobie pomóc tak, abyś był zawsze zadowolony.